Ukázka
Ukázka


Logo firmy Jan Rásocha

O nás

Firma byla založena v roce 1991 s 15 zaměstnanci, i když moje maličkost s těmito službami od roku 1975 uspokojuje zákazníky v blízkém či větším okolé podjavořicka.
Působíme po celé ČR, hlavně na Vysočině, JIndřichohradecku, Praze, Brně, ...
V současné době mám 4 zaměstnance se kterými Vám vyjdu vstříc i v těch nesložitějších situacích.

Vážení zákazníci,

možná právě teď uvažujete o službách potřebných ve vašich objektech. Zatím ještě nemáte přesnou představu o podobě, co, kde, jakým materiálem a jaké bude finanční zatížení organizace.

Pište, zavolejte, za to skoro nic nedáte. Rád Vám ochotně poradím a pomohu vybrat právě ten materiál a technologii, která bude pro Vás nejvhodnější. Komplexnost našich služeb je jednozančnou výhodou.

Poskytujeme radostné pocity z barevné krásy a čistého prostředí Vašcih podniků, provozů, škol, ubytoven, církevních chrámů, kulturních památek, příbytků a jejich okolí.

V příjemném, čistém, zdravotně nezávadném prostředí se lidský organismus lépe cítí a tím je současně schopen podávat v pracovním procesu daleko větší výkony s menšími ztrátami.

V ekonomickém a tržním hospodářství + normy EU jsou služby mé firmy prevencí, na kterých nemůžete tratit. Bezpečnost v organizaci, estetika a design interiéru či exteriéru, informační a orientační systémy, hygienické předpisy a nemálo problémů přináší i povětrnostní vlivy s předčasným opotřebením (rez, hniloba dřeva, plísně ... ).